
Az EU új szabályozása megnyithatja az utat az USA-ban kibocsátott dolláralapú stabilcoinok előtt az európai pénzügyi piacon.
A Qtum (QTUM) egy proof of stake okosszerződés alapú, nyílt forráskódú blokklánc platform és értéktovábbítási protokoll. A célja, hogy a Bitcoin és az Ethereum előnyeit egy blokkláncra hozza. A Bitcoinból az UXTO típusú tranzakciós modellt örökölte, az Ethereumtól pedig az okosszerződés funkciót. A platform támogatja dAppok létrehozását és fejlesztését, ezen belül pedig különösképpen a DeFi területére fókuszál. Jelenleg több mint 20 különféle token létezik az ökoszisztémájában. A projektet 2016 márciusában jelentették be, és egy évvel később indult az ICO, ami alatt 15 millió dollárt gyűjtöttek össze. A mainnet 2017 szeptemberében állt élesbe, addig a pontig a QTUM egy ERC-20 token volt, a mainnettel viszont a token a saját blokkláncára költözött. A platform továbbá támogat néhány meglévő programnyelvet is, pl. c, C++, Rust és Python.
Crypto investments are risky and highly volatile. Tax may apply. Understand the risks here.
A Qtum jelenlegi ára 1.89 USD, 24 órás kereskedési forgalma 47,282,996 USD. Folyamatosan frissítjük a QTUM USD árfolyamát és grafikonját valós időben. A Qtum ára az elmúlt 24 órában -3.33%-kal változott. Az aktuális rangsorban a #180 helyen áll, élőpiaci kapitalizációja 199,581,830 USD. A forgalomban lévő készlete 105,708,191 QTUM.Ha szeretnéd megtudni, hol tudsz Qtum-t vásárolni, a kriptovaluta tőzsdék oldalunkon találhatsz ehhez útmutatókat.
Kriptovaluta tőzsdékAz EU új szabályozása megnyithatja az utat az USA-ban kibocsátott dolláralapú stabilcoinok előtt az európai pénzügyi piacon.
A Bitcoin 100 ezer dollárnál billeg, miközben az altcoinok sorsfordító támaszokhoz értek. A trend folytatása vagy fordulata dőlhet most el.
Itt az idő szakítani a felhővel – új, offline jelszókezelőt ígér a Tether vezérigazgatója az óriási adatszivárgás után.
A grafikon a(z) Qtum árának időbeli változásait ábrázolja, lehetővé téve a trendek és a piaci reakciók azonosítását.
A(z) Qtum árfolyama a piaci kereslet és kínálat egyensúlya alapján alakul ki. A technológiai változások, hírek, és politikai események is jelentős hatással lehetnek az árfolyamra. A(z) QTUM árfolyam változásának megértése létfontosságú a tudatos és informált befektetési döntések meghozatalához.
Az élő (QTUM) árfolyam grafikon segít abban, hogy nyomon kövesd a(z) Qtum árának változásait, és megértsd az elmúlt időszakok tendenciáit.
A kriptovalutát online tőzsdéken keresztül lehet megvásárolni (pl. Binance), ahol a felhasználók bankkártyával, átutalással vagy más kriptovalutával tudnak fizetni érte. A kereskedelmi platformok a tranzakciókért általában díjat számolnak fel.
A kriptovalutát digitális tárcákban (wallets) tárolhatod, melyek lehetnek online, offline, mobil, asztali vagy akár hardver alapúak is.
Számos tényező befolyásolja a(z) Qtum árfolyamát, beleértve a piaci keresletet, globális híreket, regulációkat, technológiai fejlesztéseket és makrogazdasági trendeket.
Míg az árfolyam egy kriptovaluta egységének értékét mutatja egy másik pénznemben, addig a piaci kapitalizáció a teljes forgalomban lévő QTUM mennyiség és az egyedi Qtum ár szorzataként jelenik meg, ami a kriptovaluta teljes piaci értékét mutatja.
A napi Qtum forgalom azt mutatja meg, hogy az adott kriptovalutából mennyi cserélt gazdát az elmúlt 24 órában. Ez a mutató segít megérteni a kriptovaluta aktuális likviditását és piaci aktivitását.
A piacon elérhető QTUM készlet azt mutatja meg, hogy ebből a kriptovalutából mennyi van jelenleg forgalomban. Ez a szám befolyásolhatja az árat, hiszen a kisebb készletű valuták ára könnyebben mozgatható nagyobb vásárlásokkal vagy eladásokkal.
Az árfolyam, a piaci kapitalizáció, a napi forgalom és a piacon elérhető Qtum készlet mind fontos mutatók. Emellett érdemes figyelni a globális piaci trendekre, hírekre és a(z) Qtum technológiai fejlesztéseire. Ezek mind befolyásolhatják a(z) QTUM értékét és hosszú távú kilátásait.