Tényleg jó ötlet most aranyat venni? Az időzítés fontosabb, mint maga az eszköz
Az arany és az ezüst új csúcsokon jár, miközben egyre erősebb a FOMO a nemesfémek körül. De tényleg jó ötlet most beszállni, vagy az időzítés fontosabb, mint az eszköz?
Megnézzük, hogyan teljesített az arany és az ezüst a Bitcoinnal szemben különböző idősíkokon és, hogy milyen tanulságokat érdemes levonni ebből befektetőként.
A videó tartalma ⤵️
- 00:40 Megéri-e még itt aranyat venni?
- 06:17 A gyenge dollár nem bug, hanem feature
- 08:47 Drasztikusan emelkedik az arany és az ezüst árfolyama
- 14:25 Hogyan teljesített a Bitcoin a nemesfémekkel szemben az elmúlt 1, 3, 6, 10 évben
- 22:49 Vásárolj most tagságot és extra hónapokat kapsz ajándékba
- 23:59 Eric Trumpék cége továbbra is Bitcoinokat halmoz
- 26:13 USAT néven elindul a Tether made in USA stabilcoinja
- 27:57 Daytrade vs HODL
- 29:30 Nyerj most 100 dollárt BingX regisztrációval
- 31:13 ETF és céges vásárlások
Kérdezz nyugodtan és iratkozz fel
Köszönjük, hogy megnézted a videót! Ha tetszett és hasznosnak találtad, kérlek, nyomj egy lájkot, és iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a legfrissebb kripto tartalmakról! 👍
Ha bármilyen kérdésed van, írd meg kommentben, szívesen segítünk! Ne felejtsd el megnyomni a kis harang ikont, hogy elsőként értesülj az új videóinkról! 🔔
Ha szeretnél hozzáférni a részletes Bitcoin, Ethereum és altcoin árfolyam elemzésekhez, válts tagságot.
Tőzsde
Bankman-Fried fellebbezése elbukott, marad a 25 éves börtönbüntetés, miközben továbbra is elnöki kegyelemre vár Trumptól.
Kereskedés
A Metaplanet a 2,1 milliárd jenes üzlettel Bitcoinhoz kötött hozamtermékeket vinne piacra, 40 177 BTC-re építve.
Blokklánc
Az SEC Rule 611 eltörlése utat nyithat a tokenizált részvények és a DeFi-alapú részvénykereskedés előtt.
Blokklánc
11 ország hatóságai csaptak le egy kriptós pénzmosó hálózatra, amely több százmillió dollárnyi illegális vagyont mozgatott.








