Csak háromszor volt ennyire alulértékelt a Bitcoin 10 év alatt
A Bitcoin 68 000 dollárig esett, miközben az elmúlt 10 évben mindössze háromszor láthattunk hasonlóan alulértékelt helyzetet.
Közben a makró környezet is egyre feszültebb: rekord adósságok, gyengülő dollár, Ray Dalio szerint a világrend szétesőben van.
A videó tartalma ⤵️
- 00:41 60 ezer dollárig esett a BTC
- 05:06 Ötödik piros hónapot nyitja a Bitcoin árfolyama
- 07:24 Elmúlt 10 évben háromszor volt ennyire alulértékelt a Bitcoin
- 12:47 Ilyen kilátásokkal számolhat, aki most vásárol BTC-t
- 16:21 Ray Dalio szerint épp a világrend szétesését látjuk
- 27:13 Bitcoint halmoznak a holderek, Trumpék, a Binance és a cégek is
- 30:30 Harvard Ethereumra cserélte a Bitcoinjai jó részét
- 31:29 Visszatér az USA-ba a Nexo
Kérdezz nyugodtan és iratkozz fel
Köszönjük, hogy megnézted a videót! Ha tetszett és hasznosnak találtad, kérlek, nyomj egy lájkot, és iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a legfrissebb kripto tartalmakról! 👍
Ha bármilyen kérdésed van, írd meg kommentben, szívesen segítünk! Ne felejtsd el megnyomni a kis harang ikont, hogy elsőként értesülj az új videóinkról! 🔔
Ha szeretnél hozzáférni a részletes Bitcoin, Ethereum és altcoin árfolyam elemzésekhez, válts tagságot.
Blokklánc
A Bitget és a SlowMist friss jelentése az AI-alapú csalások, deepfake kampányok és wallet drain támadások új hullámára figyelmeztet.
Bitcoin
Rekordösszeg áramlott ki a Bitcoin ETF-ekből júniusban, miközben a BTC 60.000 dollár alá esett, és a Strategy is visszafogta vásárlásait.
Ethereum
A Sharplink 7,85 millió dollárért vett 5000 ETH-t, miközben az Ether ára 1537 dollárra, 2026 eddigi mélypontjára esett.
Tőzsde
A Binance nem szerzett MiCA-engedélyt egyetlen uniós tagállamban sem, de a meglévő ügyfelek továbbra is kivehetik eszközeiket.








