20 millió OP tokent loptak el
Egy ismeretlen támadó 20 millió OP tokent lopott el, miután hibásan egy Layer-1 ETH pénztárcába küldtek a Layer-2 Optimism cím helyett.
Nagy mennyiségű OP tokent tulajdonítottak el
Forrás: cryptoslate.comRéteg inkompatibilitási hiba merült fel
[embed]https://twitter.com/optimismPBC/status/1534631778241155074[/embed]
Nyitottak vagyunk arra, hogy ezt fehér kalapos kizsákmányolásnak tekintsük. Sőt, a támadás végrehajtásának módja is meglehetősen lenyűgöző volt, és a jövőben akár tanácsadási lehetőségeket vagy egyéb együttműködési formákat is fontolóra vehetünk. Elégedettek vagyunk azzal a forgatókönyvvel is, hogy a fennmaradó 19 millió token visszakerül az Optimism pénztárcájába.”
További ajánlott cikkeink:
- Aktuális Bitcoin és kriptovaluta árfolyamok, coin elemzések
- Bitcoin és kriptovaluta konzultáció. Elakadtál? Kérdésed van? Segítünk!
- Bitcoin és blokklánc, egy új világ kezdete; Ebook
- Bitcoin és kriptovaluta adózás ultimate kisokos 2022
- Kriptovaluta és altcoin bemutatók, projekt ismertetők
- Bitcoin és kriptovaluta bányászat beállítások, útmutatók
- Kriptovaluta tőzsde ismertetők, Bitcoin vásárlás
Bitcoin
Saylor megtörte a "soha ne add el” elvet: a Strategy BTC-eladása megrázta a piacot, miközben új viták indultak a kriptó jövőjéről.
Kereskedés
A Bitget elemzője szerint a friss amerikai foglalkoztatási adat eldöntheti, gyorsulnak-e a Fed kamatvágásai és levegőhöz jut-e a kriptopiac.
Blokklánc
Cynthia Lummis és republikánus társai azt követelik, hogy a bankok átláthatóbb és fair szabályok mellett tarthassanak kriptót.
Blokklánc
AI-val támogatott biztonsági vizsgálat tárt fel egy kritikus Zcash hibát, ami 30%-os ZEC zuhanást okozott. Vajon érintette a kínálatot is?









