Ázsiában van a legnagyobb kriptovaluta eladási szándék
Ázsiában inkább eladják a kriptovalutát
A Bitcoin hálózat on-chain tevékenysége továbbra is medvepiacinak tűnik, az Egyesült Államok és az Európai Unió kriptovaluta vásárlói küzdenek azért, hogy megelőzzék az ázsiai székhelyű eladókat.
Forrás: marca.com
„A bitcoin hálózatok kihasználtsága és a láncon belüli tevékenység továbbra is a medvepiaci hozzáállású, bár enyhén fellendülésben van.” -áll a Glassnode jelentésében
[embed]https://twitter.com/glassnode/status/1506034328366690308[/embed]
Forrás: Glassnode
Forrás: Glassnode
Csökken a hálózat kihasználtsága
További ajánlott cikkeink:
- Bitcoin és kriptovaluta konzultáció. Elakadtál? Kérdésed van? Segítünk!
- Bitcoin és blokklánc, egy új világ kezdete; Ebook
- Bitcoin és kriptovaluta adózás ultimate kisokos 2021
- Kriptovaluta és altcoin bemutatók, projekt ismertetők
- Bitcoin és kriptovaluta bányászat beállítások, útmutatók
- Kriptovaluta tőzsde ismertetők, Bitcoin vásárlás
Ethereum
A Sharplink 7,85 millió dollárért vett 5000 ETH-t, miközben az Ether ára 1537 dollárra, 2026 eddigi mélypontjára esett.
Tőzsde
A Binance nem szerzett MiCA-engedélyt egyetlen uniós tagállamban sem, de a meglévő ügyfelek továbbra is kivehetik eszközeiket.
Tőzsde
A japán SBI felvásárolja a Bitbankot, ezzel létrejöhet az ország legnagyobb kriptotőzsdéje és egy új digitális ökoszisztéma.
Tőzsde
Trump kriptoügylete miatt szenátusi vizsgálat jöhet: UAE-kapcsolatok, kegyelmi döntések és szabályozási aggályok a háttérben.








